Kaptan Eda Erdem Dündar: "Şampiyon olabiliriz"
Fenerbahçe Opet'in takım kaptanı Eda Erdem Dündar ve Cansu Çetin, VakıfBank'ı 3-1 yendiğimiz maçı değerlendirdi.
news_image

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın yarı final serisi ilk maçında VakıfBank’ı 3-1 yendiği maçın ardından Takım Kaptanımız Eda Erdem Dündar ve oyuncumuz Cansu Çetin yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"ŞAMPİYON OLABİLİRİZ"

Açıklamalarında takımdaki uyuma vurgu yapan Eda Erdem Dündar, “Ligde şampiyon olabilecek bir takımız. Kadromuz çok kuvvetli. Bugün istekli bir Fenerbahçe vardı. Akıllı oynayan bir Fenerbahçe vardı. İzmir’deki maçtan (Kupa Voley finali) tek fark buydu. Açıkçası ben avantaj yakaladığımızı düşünmüyorum. Sadece bir maç kazandık. Hala çok iyi bir takımlar. Bence ikinci maç çok zor geçecek. Bugün güzel bir oyun vardı. Takım adına çok mutluyuz. İnşallah en az hasarla bugünü atlatıp, bir sonraki maç diri kalmak için her şeyi yapacağız. Herkes birbirine yardım etti. Herkes istedi, taraftar da çok iyiydi. Sahada savaşan bir Fenerbahçe vardı ve dağınık değildik. Herkes birbiriyle uyum içindeydi. Bu bize maçı getiren anahtardı.” dedi.

"KAFAMIZI TOPARLAMAMIZ GERKİYORDU"

Cansu Çetin de, “İki gün önce kupa maçımız vardı. Kafamızı toparlamamız gerekiyordu. Sezonun son maçları ve en önemli maçlar bunlar. Bugün sahada elimizde ne varsa ne yoksa hepsini ortaya koyduk. Çok iyi blokta durduk. Çok iyi şekilde defans yaptık. İyi de servis attık. Takım oyununu ortaya koyduk ve karşılığını aldık. Umarım bir sonraki maçta da aynı performansı devam ettirebiliriz. Kenarda duruyorsunuz, sonra birden oyuna giriyorsunuz. Takım olmak böyle bir şey. Bu bazen en kritik an olabiliyor, risk almanız gerekebiliyor. Takıma ne kadar katkı yapmanız gerekiyorsa, o kadar yapmanız gerekiyor. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Umarım daha da fazla katkı sağlayabilirim. Bu takım bunu hak ediyor, bu taraftar çok daha fazlasını hak ediyor." ifadelerini kullandı.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Kaynak :
Fenerbahçe
Mobil


///