Valbuena, Skrtel'i yanına istiyor!
Tecrübeli stoperin bağlı bulunduğu menajerlik şirketinin ortaklarından Mithat Halis konuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
news_image

Valbuena'dan sonra Skrtel...

Fenerbahçe'de Martin Skrtel'in geleceği belirsizliğini koruyor. Sarı lacivertli takımla henüz sözleşme yenilemeyen Slovak oyuncuya Yunanistan'ın Olimpiakos takımı talip oldu! Yunan ekibi geçtiğimiz haftalarda Mathieu Valbuena'yı da kadrosuna katmıştı.

Tecrübeli stoperin bağlı bulunduğu menajerlik şirketinin ortaklarından Mithat Halis konuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

"VALBUENA SKRTEL'İ OLİMPİAKOS'TA GÖRMEK İSTİYOR"

Radyospor'a bağlanan Mithat Halis, "Fenerbahçe ile görüştük; şu anda yeni sözleşme konusunda kesin bir şey diyemem. Kalabilir de gidebilir de. Normalde İstanbul'da çok mutlu. İngiltere ve Rusya gibi soğuk ülkelerde oynamayacağı kesin. Yıllarca oynadı ve bıktı. Olympiakos da ilgileniyor. Mathieu Valbuena Skrtel'i her gün arıyor. Onun da Olimpiakos'a gelmesini istiyor. Olimpiakos için ikna etmeye çalışıyor. Tanıdığı bir insan olduğu için orada birlikte başarılı olacaklarını düşünüyor. Yunanlılar bastırıyor; fakat ortada henüz net bir şey yok" açıklamasında bulundu.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Kaynak :
Radyospor
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ
?