Ozan Tufan geri mi dönüyor?
Fenerbahçemizde Antalya kampının kadrosuna alınmayan ve U21 Takımı ile çalışan Ozan Tufan'a konuşma yasağı gelirken, sarı-lacivertli futbolcu, A Takım'a dönmek için harekete geçti.
news_image

Fenerbahçemizde Aykut Kocaman'ın dediklerini yapmayıp kendi bildiğini okuması nedeniyle Antalya kampına dahil etmediği Ozan Tufan, çalışmalarını Dereağzı'nda U21 takımıyla yapıyor.

Sabah 09.00, akşam 17.00 mesai yapan milli futbolcu, basının röportaj tekliflerini ise yönetimin koyduğu konuşma yasağı nedeniyle kabul etmiyor.

Kendisine kulüp bulması istenen Ozan, bunun için çok da istekli değil. Genç yıldızın yakın çevresine, "Avrupa'da iyi bir takım olursa olur, olmazsa da önemli değil. İdmanlara devam edip en kısa sürede yeniden takıma geri döneceğim" dediği belirtiliyor.

Mini yorum: İrfan Buz "Yardım edilmeli"
"Ozan Tufan yetenekli ve genç bir oyuncu. Bursaspor'da çalışırken onu A takım seviyesine çıkarttık. Henüz 22-23 yaşlarında ve önünde uzun bir dönem var. Herkes hata yapabilir. Önemli olan hatalardan dersler çıkartabilmektir. O da böyle yapmalı ve kendisini geliştirmeli. Yanındaki insanlar da ona yardımcı olmalı. İmkan olsa Ozan Tufan'ı hemen alırım. Keşke benim takımımda (Osmanlıspor) oynasa. 17 maç sonra yine herkes onu konuşur."

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ