Mathieu Valbuena'ya Van Persie etkisi!
Takımın en şöhretli ismi Van Persie'nin biletinin kesilmesi takımdaki havayı değiştirdi. Zaman zaman disiplinsiz davranan bazı oyuncularda büyük değişim gözleniyor.
news_image

Fenerbahçemizde Van Persie'nin biletinin kesilmesi tüm takımı etkiledi. En büyük etki Valbuena'da görüldü.

İlk devre Kocaman'ın taktiklerine uyum sağlamayan Fransız yıldızımız, ikinci yarı isteklere harfiyen uyacağını belirtti. Yıldız oyuncumuz, antrenman dışındaki zamanlarda da hocasıyla iletişim halinde.

Fenerbahçemizde Robin van Persie'nin ipinin çekilmesi Antalya'daki kampta Aykut Kocaman rüzgarlarına neden oldu. Zira takımımızın en şöhretli oyuncusunun bir anda kendisini kadronun dışında bulması, zincirleme olarak tüm takımı etkiledi.

Tüm takımdan taktiksel anlamda istediği her şeyin harfiyen yerine getirilmesini isteyen Kocaman'ın isteklerine, ligin ilk devresinde direnen ve sahada yeteri kadar disipli olmadığı gözlemlnene bazı oyuncular büyük bir değişine girmiş durumda.

Kocaman'ın büyük etki yaratan Van Persie ve Ozan operasyonu en çok Mathieu Valbuena'yı etkilemiş durumda. Fransız yıldız Antalya'da teknik direktörü ile sürekli diyalog halinde. Antrenman dışında bile sürekli Kocaman'ın yanına giden ve konuşan Valbuena'daki bu değişim tüm takımın da dikkatini çekti.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ