"İstanbul çok güzel Giroud!"
Fenerbahçe'miz, Arsenal'den ayrılmak isteyen Olivier Giroud'yu ikna etmenin yolunu buldu. Everton'ın teklifini, "Eşim kuzeyde yaşamak istemiyor" diyerek reddeden Fransız yıldızı Kanarya, 'İstanbul' kozuyla Türkiye'ye getirmeyi amaçlıyor.
news_image

Vincent Janssen'in takımdaki geleceğinin netleşmemesi üzerine Fenerbahçemizin gözünü, Arsenal'de forma giyen Olivier Giroud'a çevirdiği öğrenilmişti. Bu sezon özellikle Lacazette'in arkasında kalan Giroud'nun şartlarının Fenerbahçemize gelmesi için uygun olması, yönetimi harekete geçirdi.

Hocası Arsene Wenger'den ayrılmak için izin istediği konuşulan 31 yaşındaki futbolcu, önümüzdeki yaz Rusya'daki 2018 Dünya Kupası öncesi Fransa kadrosundaki yerini kaybetmeme adına daha fazla oynayabileceği bir takıma gitmeyi hedefliyor.

Everton'ın teklifini, eşinin Watford'un kuzeyinde yaşamak istemediği için kabul etmeyen tecrübeli forveti Kanarya, 'İstanbul' kozunu kullanarak ikna etmeyi amaçlıyor. Yönetim gerekmesi halinde oyuncunun vatandaşı Valbuena'dan yardım alıp, Giroud'nun Türkiye hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayacak.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 2
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ