"Güzel bir galibiyet aldık"
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın oyuncularından Jason Thompson, Anadolu Efes galibiyetine ilişkin açıklamalarda bulundu.
news_image
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın oyuncularından Jason Thompson, Anadolu Efes galibiyetine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Jason Thompson, “Geri gelip kendi evimizde kazanmak güzel bir şey. Çok iyi tanıdığınız takıma karşı oynamak gerçekten zor bir şey. Bu sezon hem EuroLeague hem de Türkiye Ligi’nde 4.kez karşılaşmış olduk. Olympiacos mağlubiyetinden sonra da bu galibiyet çok iyi oldu. Hem EuroLeague’de hem de Türkiye Ligi’nde bütün maçları aynı ciddiyetle oynuyoruz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Performansının her geçen gün daha iyi bir seviyeye geldiğini de ifade eden Thompson, “Ritim bulmaya ve daha agresif olmaya çalışıyorum. Takımıma katkıda bulunmaya çalışıyorum. Hem hücum hem de savunma açısından agresiftim. Avrupa’da alışmak gerekiyor, her iki ligde de farklı olabiliyor. Bugün daha çok alıştığımı söyleyebilirim.” diyerek sözlerini noktaladı.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ