Giuliano'dan Başakşehir öncesi fedakarlık!
Giuliano, sağlık ekibi ve teknik heyetin uyarılarını kulak arkası etti. maçında omzu çıkan Brezilyalı 10 numara, "Dinlenmelisin, aksi halde sakatlığının nüksetme ihtimali yüksek" tavsiyelerini dinlemedi. İdmanlara başlayarak büyük bir risk aldı.
news_image

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Alanya ve Beşiktaş maçlarına hazır hale getirmeye çalışacaklarını açıkladığı Giuliano, önceki gün takımla birlikte idmana çıkıp, herkesi şaşırttı.

Sağlık ekibinden Brezilyalı oyuncuya, "Henüz sakatlığını atlatma evresindesin. Biraz daha beklemen lazım" uyarısı geldi. Teknik heyet ise "Yere düşmemen lazım. İkili mücadelelerde ve hava toplarında aynı sakatlığın tekrarlanma olasılığı çok fazla, biraz daha sabırlı olmalısın" bilgilendirmesinde bulundu.

OYNARSA ÖZEL KORUMALIK KULLANACAK

Ancak Giuliano, yapılan uyarıları dinlemedi ve "İyi durumdayım. Sakatlığımın tekrarlanmaması için daha dikkatli davranırım" cevabını vererek, idmana katıldı.

Brezilyalı 10 numaranın sakatlığın tedirginliğiyle ikili mücadelelerden kaçındığı ve topsuz oyunda zayıf kaldığı dikkatlerden kaçmadı. Teknik heyet, oyuncunun iştahını kaçırmamak için antrenmanlara almaya devam edecek. 

Başakşehir maçıyla ilgili son karar ise cumartesi günü verilecek. Sahaya çıkarsa omzuna özel korumalık takılabileceği belirtildi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Kaynak :
Sabah
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ