Seyrantepe'de SKANDAL kararlar!
Hakem Abdulkadir Bitigen, VAR hakemi Özgür Yankaya'nın uyarısıyla Galatasaray - Antalyaspor maçında skandal bir penaltı kararına imza attı. Galatasaray lehine daha sonra net ofsayttan gol kararı verildi.
news_image

TFF ve MHK, malum camiayı kollamaya devam ediyor. Mauro Icardi'ye verilen bir maçlık skandal cezanın ardından bu kez Galatasaray'a, Antalyaspor maçında skandal bir penaltı verildi.

Hakem Abdulkadir Bitigen, Tete ile Van de Streek arasında yaşanan pozisyonda, VAR hakemi Özgür Yankaya'dan gelen uyarı sonrası pozisyonu izledi ve penaltı kararı verdi. Galatasaray, bu penaltıdan öne geçti.

Eski oyuncumuz Serhat Akın, bu penaltıya tepki gösterdi. Bir paylaşım yapan Serhat Akın, "Bu penaltıdan sonra ya ligden çekilin ya da bu Abdulkadir Bitigen’e düdüğü astırın. Bu emek hırsızlığı!!!!" ifadelerini yazdı.

SKANDALLAR BİTMİYOR!

Galatasaray, Antalyaspor karşısında ikinci golü de yine bir skandalla buldu.

45+1. dakikada sağdan gelen ortada Carlos Vinicius'un kafa vuruşunu kaleci Helton kurtardı. Devam eden pozisyonda Kerem Aktürkoğlu ağları havalandırdı. Bu gol sonrası yardımcı hakem, Carlos Vinicius'un ofsaytta olduğunu işaret etti ve bayrağını kaldırdı, gol sayılmadı.

Hakem Abdulkadir Bitigen, VAR'dan gelen uyarı sonrası oyunculara bekleyin dedi ve oyunu başlatmadı. Kontrol sonrası Galatasaray'ın net ofsayt pozisyonunda gol verildi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 3
Mobil


///