Sergio Llull, sakat da olsa oynamak istiyor!
21 Şubat'tan bu yana diz sakatlığı nedeniyle oynayamayan Real Madrid'in kaptanı Sergio Llull, Fenerbahçe Beko karşısında oynamak istiyor.
news_image

Son maçını 21 Şubat 2021de oynayan ve o tarihten bu yana sağ diz sakatlığı nedeniyle parkelere adım atmayan Real Madrid'in kaptanı Sergio Llull, Fenerbahçe Beko maçı için İstanbul'a geldi.

Henüz tam olarak iyileşmeyen ancak Real Madrid için hayati Fenerbahçe Beko maçında oynamak isteyen Sergio Llull, kendini deneyecek.

SERGIO LLULL, OYNAMAK İSTİYOR

Kısa da olsa süre almak isteyen Llull'un durumu hakkında konuşan Real Madrid Başantrenörü Laso, "Duruma göre Llull hakkında bir karar alacağız." ifadelerini kullandı.

Pablo Laso, "Anthony Randolph ve Tristan Vukcevic dışındaki tüm oyuncularımızı İstanbul'a getirdik. 14 tane oynamaya hazır oyuncumuz var." dedi.

TAVARES'İN SÜRESİ KISITLI OLABİLİR

Real Madrid'de Sergio Llull dışında yıldız pivot Walter Tavares'in de kalça sakatlığı bulunuyor. Tavares'in oynaması beklenirken, süreleri sakatlığı nedeniyle kısıtlı olabilir. superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ