Rıdvan Dilmen: "Kim vatansever, kim terör örgütü..."
Rıdvan Dilmen, NTV'de yaptığı değerlendirmelerde pazartesi günü tarihi bir yayına çıkacağını açıkladı.
news_image

Rıdvan Dilmen, NTV'de yaptığı değerlendirmelerde MHK Başkanı Serdar Tatlı ve ekibini kendisinin göreve getirdiğine yönelik iddialara cevap verdi.

İddialara belgeleri ile cevap vereceğini ifade eden Dilmen, "Pazartesi akşam belgelerle geliyorum. Her şeyi tek tek açıklayacağım. Türk futbolunu kutuplaştırmaya çalışanlar var. Hazır olsunlar, yarın akşam açıklayacağım. Benim MHK başkanını göreve getirdiğim iddia ediliyor günlerdir. Bunu iddia edenler bunu ispatmak zorunda." dedi.

Çok sert açıklamalarda bulunan Dilmen, "Türk futbolunu dizayn etmeye çalışanlar pazartesi akşam hazırlansınlar, kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleriyle beraber olduğunu yarın akşam açıklayacağım... Benim adım Rıdvan, soyadım Dilmen. Bana oyun sahasındaki oyunuma dair Şeytan dendi. Benim şahsiyetime karşı kimse şeytan di-ye-mez. Benım adım Rıdvan. Bana kimse şeytan diyemez. Çıkıp ispatlamak zorundasınız o zaman" şeklinde konuştu.

"BEN ASLA HARAM YEMEM"

Vatan Gazetesi eski spor müdürü İbrahim Seten'e tepki gösteren yorumcu, "İbrahim Seten, bana 'Alzheimer olmuşsun' diyor. Ben, ona yarın göstereceğim alzheimerı! Söz uçar yazı kalır. 'Birkaç yıldır sabrediyorum ama İbrahim Seten yarın akşam hafızamın ne kadar iyi olduğunu görecek. 16 senedir bu sektördeyim. Ben kaç kere Galatasaray'ın şampiyonluğunu gördüm. Ben asla haram yemem, yedirmem." dedi.

Erman Toroğlu'na da tepki gösteren Dilmen, "Erman Hoca, şeytan diyor bana. Sen bunu diyemezsin bana. Böyle bir hak vermiyorum sana ben! Benim MHK başkanını göreve getirdiğim iddia ediliyor günlerdir. Bunu iddia edenler bunu ispatlamak zorunda. Yarın akşam Türkiye Cumhuriyeti hazırlansın. Kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleri sevgilisi olduğunu anlatacağım." ifadelerini kullandı.

"SEN HAYIRDIR EY ERSİN DÜZEN?"

Ersin Düzen'e de mesaj yollayan Rıdvan Dilmen, "Tahkim Kurulu Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın avukatı olamaz. Sayın Cumhurbaşkanının hayranı olan bir insanım. Vatanseverim. Erman Toroğlu hariç hepsini mahkemeye vereceğim. Ondan da özür bekliyorum. Beni birilerine düşman ediyorlar ya, hangi terör örgütü başlarına övgüler yağdırdığını da koyacağım. Şike sürecinde yaptıklarını da biliyoruz. Ben pelikanmış falan dinlemem. Ben yandaş, mandaş dinlemem. Ben Cumhurbaşkanımız devletimiz başında diye dua eden bir adamım. Bana eğer hakaret ediliyorsa dur derim. Öbür arkadaşla yarın görüşeceğiz ama şeytan diyemezsiniz. Benim nüfus kağıdım var. Sen bugün hakemi eleştirdin mi? Eleştirebilirsin ama TFF'de çalışmayacaksın o zaman Ersin Düzen. Sen Nihat Özdemir'in danışmanısın. Hem hakemlere çakıp hem de 2 senedir TFF çalışanısın. Sen hayırdır ey Ersin Düzen?  Sizin neler çevirdiğinizi yarın burada açıklayacağım. Bu ülkenin devlet başkanına hakaret mi etmemişsiniz, terörist başına övgü mü yapmamışsınız." diye konuştu.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Kaynak :
Sabah
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
EN ÇOK YORUMLANANLAR
MobilTÜMÜ