Löw'e teklif gitti ama...
Fenerbahçe Yönetimi dün Joachim Löw’e teklif yaptı ancak Alman çalıştırıcı, “Başbakan Merkel izin vermez” diyerek gelemeyeceğini bildirdi.
news_image

Fenerbahçe Yönetimi, Ersun Yanal’ın ani istifası sonrası dün toplanırken, ilk olarak Almanya Milli Takımı’nın hocası Joachim Löw’e teklif yapıldığı öğrenildi.

Sarı-lacivertli kulüpten aldığı sürpriz telefon karşısında bir hayli şaşıran Löw’ün, şu an için gelmesinin mümkün olmayacağını belirttiği kaydedildi. Dünya Kupası’ndaki başarı sonrası sözleşmesinin uzatıldığını ifade eden deneyimli teknik adam, Almanya Başbakanı Merkel’in ayrılmasına kesinlikle izin vermeyeceğini de kaydetti.

İki takım olmaz

Löw iki takımı birlikte çalıştırma teklifini ise “Prensip olarak her zaman tek işe konsantre olmak istiyorum” diyerek geri çevirdi. Löw’den olumsuz cevap alan yönetim Lucescu için de nabız yokladı. Ancak Rumen teknik adam da olumsuz yanıt verdi.

Sarı-lacivertli yöneticilerin bu gelişmelerin ardından dünkü toplantıda İsmail Kartal ismi üzerinde uzlaşmaya vardığı ancak aceleci davranmamak ve tüm alternatifleri gözden geçirebilmek adına 24 saat beklemeyi daha uygun buldukları öğrenildi.

Yönetim Kurulu’nda alınan karar gereği yeni sezonda futbol takımı ve teknik heyetin sürekli yanında olunacak. Böylelikle kriz anında olaylara müdahale edilmesi kolaylaşacak. Yönetimin, ülke içinden Kartal’ı tercih etmesindeki en büyük faktörün takımı tanıması ve futbolcuların isteği olduğu ifade edildi.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Kaynak :
Milliyet
EN ÇOK YORUMLANANLAR
Mobil


///