İsmail Kartal: "Taraftarımızdan özür diliyoruz"
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, 2-2 biten Alanyaspor maçı sonrası konuştu.
news_image
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, 2-2 biten Alanyaspor maçı sonrası konuştu.

Maça iyi başladıklarını söyleyen Kartal, "Maçı kazanmayı çok istiyorduk. İyi başladık. Maç başından sonuna kadar kontrol bizdeydi. Oyuncular ve taraftarlar, çok coşkulu ve istekliydi.  Fakat, 2 kere kalemize geldiler ve 2'si de gol oldu. 2-1 öne geçtik. Orada oyunun temposunu düşürmeliydik." dedi.

2-1 öne geçtikten sonra tempoyu düşürmeleri gerektiğini söyleyen Kartal, "Bu bir puan maçı, şampiyonluğa oynuyoruz. 3 ve 4'ü atmak için oynamalıyız ama çok erken gol yedik. Birazcık tempoyu düşürüp rakibi kontrol altına alabilseydik 3 puanla ayrılabilirdik. Olmadı. Rakip de iyi mücadele etti. Önümüze bakacağız. Kazanmayı çok istedik. Kazanamadığımız için taraftarlarımızdan özür diliyoruz." sözlerini sarf etti.

BASIN TOPLANTISI

İsmail Kartal, basın toplantısında ise şu sözleri sarf etti;

"Taraftarlarımız her maçta olduğu gibi bu maçta da sonuna kadar takımı desteklediler. Öne de geçtik, zorladık, istedik, pozisyonlar bulduk, değerlendiremedik. Taraftarlarımız baş tacımız, her şeyimiz. Onları mutlu etmek için uğraşıyoruz. Onları mutlu edemediğimiz için üzgünüz. Oyun içinde panik olabilir. 2-2. Bir an önce gol atalım, maçı kazanalım isteği, hırsı... Bu bazı oyuncularda panik havası yaratmış olabilir, buna katılabilirim."

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 12
Kaynak :
Sporx.com
Mobil


///