Erman Toroğlu: "Gol iptali doğru, penaltı yanlış"
Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçının tartışılan pozisyonlarını değerlendirdi.
news_image

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçının ilk yarısında tartışılan pozisyonları yorumladı.

Erman Toroğlu A Spor'da maçtaki tartışılan pozisyonlar ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Fenerbahçe'nin iptal edilen golünün iptal edilmesi doğru. Koluyla düzeltiyor ama ondan önce bir pozisyon var. Çok net bir penaltı! Çok net panltı ama! Penaltıyı yapan oyuncu, olayı yapıyor ve öyle bir kaçıyor ki 'Yaptım ama inşallah öyle gözükmez' diyor. VAR Hakemi Hakan Ceylan ile falan uğraşırsanız burnunuz kurtulmaz. Bunlar hala piyasada var ise... Yahu net penaltı diyorum. Çağır arkadaş. Net penaltı, net diyorum bak yorum yapmam. 80 senedir bu alemin içindeyim. Bu Hakan Ceylanlar falan olacak iş değil. Hiç VAR koymayın, bunları da koymayın. Kokuşmuş bunlar. Fenerbahçe 1 gol yesin de ben göreyim neler oluyor. TFF Başkanı marş marş bastıracağına bunları bastır. Futbolcu olsam deliririm. Beni ilgilendirmiyor, Fenerbahçe falan. Adam net penaltı…"

"HAKAN CEYLAN NEYİN TORPİLLİSİ"

"Hakan Ceylan neyin torpillisi! Kaç senedir hakem diyeceğim, doğru düzgün maç vermediniz. Neyi düşünüyorsunuz? Acaba bir program mı yapıyorsunuz. Bu adama lig maçı veremediniz yıllarca. VAR'da maç idare ediyor şimdi. Kafanızdan başka şeyler geçiyor herhalde, neler geçiyor? Yazık. Yarın öbür gün bir şey olursa altında kalırsınız."

"MAÇIN HAKİMİ VAR'DAKİ ARKADAŞ"

"Topun ve oyunun hakimi Fenerbahçe değil, VAR'daki arkadaş. O ne istiyorsa öyle olacak. Asteğmenden orgeneral yaparsan olacağı bu, kuvvet komutanı yapıyorlar hem de."superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Kaynak :
SüperFB
EN ÇOK YORUMLANANLAR
Mobil


///