Arda Güler'den Gürcistan galibiyeti sonrası açıklama!
A Milli Takım'ın Gürcistan ile karşılaştığı maçta harika bir gol kaydeden Arda Güler, maçın ardından açıklamalarda bulundu.
news_image

A Milli Takım'ın Gürcistan ile karşılaştığı maçta harika bir gol kaydeden Arda Güler, maçın ardından açıklamalar yaptı.

Arda Güler yaptığı açıklamada, "İnanılmaz hisler içindeyim. Çünkü, bu golün hayalini kuruyordum. Buradaki insanlara mutluluk yaşatmak istiyordum. Bana inanılmaz sevgi var, ben de bunu karşılığını vermek için çok çalışıyorum. Böyle gollerle umarım onları mutlu edebilirim." dedi.

Arda Güler, "Gol anında vuruyorum böyle. İdman sonlarında böyle vuruşları çok çalışıyorum. Maçta da böyle gol attığım için çok mutlu oldum. Kazandığımız için çok mutluyuz. Herkese armağan olsun." ifadelerini kullandı.

Real Madrid ve Ancelotti'nin desteğine değinen genç oyuncu, "Ancelotti Hocamız bana mesaj attı, başarılar diledi. Real Madrid'in desteği de beni çok motive ediyor. Buradaki herkesin hakkını vermek gerekiyor. İnanılmaz bir atmosfer vardı." diye konuştu.

BASIN TOPLANTISI

Basın toplantısında da konuşan Arda Güler şu ifadeleri kullandı: "Çok güzel bir maçtı. Attığım golden, galibiyetimizden dolayı çok mutluyum. Taraftarımızın oluşturduğu atmosfere muhteşem demek bile az kalır. Hocamın doğum günü kutlu olsun, benden gol istemişti hediye olarak, bunu yaptım. Tüm Türk halkını mutlu ettiğimiz için çok mutluyum. Galibiyetlerimizin ve böyle atacağım gollerin umarım devamı gelir."

"ANCELOTTI MESAJ ATTI"

"Kişisel başarılarla ilgilenmiyorum. Ancelotti hocamızın mesaj attığını gördüm, Real Madrid'den birkaç oyuncunun da mesaj attığını gördüm. Şimdi tam cevap veremedim, duş alıp buraya gelmem gerekiyordu. Hocamız maçtan önce bana mesaj atmıştı. Beni çok iyi motive ediyor. Bazı takım arkadaşlarım da tebrik etti. İyi ki varlar."

"UMARIM BİR İLKİ BAŞARIRIZ"

"İlk maçımda ilk golümü attığım için çok mutluyum. Umarım bu gollere devam ederim. Galibiyetten ötürü mutluyuz. Gürcistan'ın ilk turnuvasıydı, onlara saygı duymamız gerekiyor. Tarihimizde Portekiz'e karşı resmi maçlarda hiç yenememişiz, umarım bu da bir ilk olur."

 


superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
EN ÇOK YORUMLANANLAR
Mobil


///