Ali Koç: "Fenerbahçe'de DNA'mız budur!"
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde şampiyonluklarını ilan etmeleri sonrası açıklamalarda bulundu.
news_image

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Galatasaray'ı yenerek şampiyonluklarını ilan etmeleri sonrası açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, "Bu sene olmadı, seneye Kadınlar basketbolunda Avrupa şampiyonu da olacağız inşallah. Kadınlar basketbolunda gelecek sezon tüm kupaları alacağız inşallah. Takımımızı muhafaza edip birkaç transferle kuvvetlendireceğiz" dedi.

"FENERBAHÇE'DE DNA'MIZ BUDUR"

"Dünyanın en büyük ve en başarılı spor kulübü olarak mümkün olan her branşta her zaman olduğu gibi şampiyonluğa talibiz." diyen Ali Koç, "Fenerbahçe'de DNA'mız budur!" açıklamasında bulundu.

"HER BRANŞTA, SONUNA KADAR..."

Fenerbahçe'nin 1 numarası, "Futbol çok çok önemli. Futbol olunca bu şampiyonluklar taçlandırılıyor ama bu çocukların hakkını vermek lazım. Fenerbahçe mücadele ettiği her branşta bu sezon işi sonuna kadar götürdü." sözleriyle konuşmasını noktaladı.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 5
Kaynak :
Sporx.com
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ