Acun Ilıcalı: "Fenerbahçe'ye 7.5 milyon euro ödedik"
Hull City'nin sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, gazeteci Ahmet Ercanlar'ın YouTube kanalı Sansürsüz Futbol'da çarpıcı açıklamalar yaptı.
news_image

İngiltere Championship ekiplerinden Hull City'nin sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Ahmet Ercanlar'ın moderatörlüğünü yaptığı Sansürsüz Futbol programında açıklamalarda bulundu.

"Ozan Tufan için 3 milyon Euro bonservis bedeli ödedik"

Ilıcalı, "Ozan Tufan için 3 milyon Euro bonservis bedeli ödedik. Ozan Tufan çok yetenekli ve karakterli oyuncu. Ozan Tufan'dan Fatih Terim, Sergen Yalçın ve Emre Belözoğlu vazgeçmedi, bu benim için yeterli. Allahyar ve Ozan'ın transferinde Mirsad Türkcan var, ona da teşekkür ediyorum." dedi.

Allahyar'ın bonservisi

Allahyar Sayyadmanesh için de Fenerbahçe ile anlaşılan ücreti söyleyen Acun Ilıcalı, "Fenerbahçe'ye 4.5 milyon euro ödedik.  Ayrıca sonraki satıştan Fenerbahçe'nin yüzde 50 payı olacak." ifadelerini kullandı.

Mesut Özil

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Mest Özil ile ilgili de konuşan Acun Ilıcalı, "Mesut Özil'le ilgili hayal kırıklığı yaşıyoruz. Bu hikaye böyle olmamalıydı. Mesut'un hocalarla ilgili problemi yok. Erol Hoca, Emre Hoca, ile problem yaşamadı." dedi.

Vitor Pereira'nın iyi bir teknik direktör olmadığını söyleyen Ilıcalı, "Vitor Pereira tasvir etmediğim bir hoca. Bir demecimde 'Bu hoca değil' demiştim. Pereira, daha önce Nani ve Robin van Persie ile problem yaşadı, Mesut'la da aynı problemleri yaşadı. Bir dünya yıldızı geldi, öyle ya da böyle istenilen katkıyı sağlayamadı. Başkanımız Ali Koç da çok büyük fedakarlık yaptı. Gelinen noktada bir yol ayrılığı gözüküyor." sözlerini sarf etti.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
MobilTÜMÜ