Ben Arfa kararı Kocaman'a bırakıldı
Ben Arfa'nın nisandan beri maç yapmaması soru işareti yaratıyor. Yönetimin kararı bırakacağı Kocaman, gerekirse oyuncuyla bizzat görüşecek.
news_image

Hatem Ben Arfa, yıllardır sadece Fenerbahçe'nin değil, Galatasaray ve Beşiktaş'ın da gündemine giren bir isim. Sarı-Lacivertliler sezon başında Fransız yıldız için yoğun girişimlerde bulunsa da bayarılı olamamıştı.

Yaz aylarında, PSG ile para konusunda anlaşamadığı için takımında kalan 30 yaşındaki futbolcu, ocak ayında ayrılık kararı aldı.

Yönetim, idari menacer Hasan Çetinkaya vasıtasıyla bir kez daha Ben Arfa ile temasa geçecek. Ancak futbolcunun geçtiğimiz nisan ayından beri sahaya çıkmamış olması, kafalarda soru işaretleri bırakıyor. Yönetim bu konuda son kararı Kocaman'a bırakacak. Eğer taraflar ön anlaşma sağlarsa, Kocaman'ın Fransa'ya giderek oyuncuyla bizzat görüşmesi de gündeme gelebilir.

LEICESTER CITY PEŞİNE DÜŞTÜ

Paris Saint Germain'de kadro dışı kalan Hatem Ben Arfa'yı Premier League ekiplerinden Leicester City'nin ilgisi sürüyor. Daha önce Fransa'da çalışmış olan ve Ben Arfa'yı yakından tanıyan, Leicester City'nin yeni menajeri Claude Puel'in yıldız oyuncuyu istediği belirtildi. Ada basınında yer alan haberlerde Leicester City'nin, Paris Saint Germain'e bir kiralama teklifinde bulunacağına yer verildi.

Leicester City'nin başına geçen Puel, daha önce de Ben Arfa ile ilgili kısa bir açıklama yapmıştı. Puel o dönem yaptığı açıklamada ilgilerinin olduğunu gizlemezken ''Hatem Ben Arfa mı? Yakında göreceğiz. Takımımın kapasitesini ve yapabileceklerimizi görmem gerekiyor. Bütün oyuncularımı incelemem gerekiyor. Önceliğim bu. Daha sonrasına bakacağız'' ifadelerini kullanmıştı.

Ben Arfa ile Türk takımları ve Leicester City'nin yanı sıra Ligue 1'de mücadele eden Rennes de yakından ilgileniyor

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ