Zeljko Obradovic yeniden parkelere dönüyor
Fenerbahçe'de geçirdiği uzun dönemin ardından bir süre başantrenörlüğe ara veren Obradovic Haziran ayı sonunda yeni takımını açıklayacağını söyledi.
news_image

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra başantrenörlüğe bir süre ara veren Zeljko Obradovic yeniden parkelere döneceğini açıkladı.

Ülkesinde Mozzart Sport'a açıklama yapan Obradovic, "Dinlendim, şarjımı doldurdum ve şimdi dönmeyi amaçlıyorum. Nerede çalışacağıma dair ay sonuna kadar karar vereceğim" sözlerini kullandı.

"20 GÜN İÇİNDE HER ŞEY BELLİ OLACAK"

Kendisi için en önemli şeyin motivasyon olduğunu söyleyen Obradovic, özel hayatındaki bazı durumların da hallolduğunu belirterek yeni kulübü için karar aşamasında olduğunu söyledi.

Deneyimli koç taraftarı olduğu Partinzan'e dönme ihtimali ile ilgili soruya, "Orası benim aşık olduğum kulüp, Partizan ve Borac hep kalbimde var olan kulüpler. Ailem ve çevremdeki insanların da görüşü benim için önemli. Henüz kimseyle görüşmedim, menajerim zaten var. 20 gün içinde neler olacağı belli olacak." diye ekledi.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ