"Aykut Kocaman korkak değil"
Fenerbahçemizin Başakşehir karşısında aldığı 2-0'lık galibiyet Süper Lig'de tüm dengeleri değiştirdi ve şampiyonluk kartları yeniden dağıtıldı.
news_image

Fenerbahçemizin Başakşehir karşısında aldığı 2-0'lık galibiyet Süper Lig'de tüm dengeleri değiştirdi ve şampiyonluk kartları yeniden dağıtıldı.

Aykut Kocaman'ın "korkak" olmadığını ifade eden Şansal Büyüka, Fenerbahçe bu ligin en iyi futbol oynayan takımı değil... Hatta Fenerbahçe bu ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri de değil... Ama Fenerbahçe bu ligin en disiplinli oynayan takımlarından biri, hatta birincisi... Aykut Kocaman'ı kesseniz takım disiplininden taviz vermez... Aykut Hoca'ya "korkak" diyenler çok ama, geçen haftanın en iyisi Alper'i, hatta Valbuena'yı kesmek bırakın korkaklığı, "her babayiğidin" harcı olamaz... Aykut Hoca, Başakşehir maçına böyle radikal ve cesur bir adımla başladı" dedi.

Aykut Kocaman'ın haklı çıktığını vurgulayan Büyüka, "Gördük ki Aykut Hoca haklı çıktı... Maç başladı, Fenerbahçe, kaleci Volkan Babacan dahil sahada hangi Başakşehirli oyuncu varsa baskı yapmaya başladı... Öyle ki, gölgelerini bile kovaladı... Başakşehir bu baskı karşısında, tıpkı Konya maçında olduğu gibi ne yapacağını şaşırdı, eli - ayağı birbirine dolaştı, iki pası bile yapmayı başaramadı... Baktığınızda Başakşehir'in ilk yarının son dakikasında duran toptan Chedjou kafasıyla sadece tek pozisyon yaratabilirken, Fenerbahçe 5-6 golle bitebilecek, çok daha farklı bir galibiyeti kaçırdı" ifadelerini kullandı.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ