Ali Koç'tan flaş sözler!
Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Fenerbahçe ile Acıbadem arasında yapılan sponsorluk anlaşması ve Mehmet Ali Aydınlar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
news_image

Fenerbahçemizin Başkan Adayı Ali Koç, Fenerbahçe'miz ile Acıbadem arasında yapılan sponsorluk anlaşması ve Mehmet Ali Aydınlar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ali Aydınlar'ın Fenerbahçe'yi Avrupa kupalarına göndermeme kararını değerlendiren Koç, "Mehmet Ali bey bilerek Fenerbahçe'ye zarar vermek için oraya gelmedi ama işi o kadar kötü yönetti ki bilerek zarar verseydi bu kadar olmazdı.Fenerbahçe'yi göndermiyorsan Trabzonspor'u da göndermeyeceksin. Çıkardın orada bağıra bağıra her şeyi anlatırdın. Benim onunla hiçbir derdim yok ama kaldıramadığım, kabullenemediğim bu olaylardan iki sene sonra Fenerbahçe'ye başkan adayı olduğunda Fenerbahçe'ye ne vaad ediyorsunuz dendiği zaman Fenerbahçe'ye şike yapmayan başkan tahaüt ediyorum dedi. Ben o olayı hala kaldıramıyorum. Bugün devletin her yetkilisi kandırılabiliyorsa federasyon başkanı da kandırılabilir, bilmeyerek, yanlış yönlendirilerek. Ancak süreci çok daha iyi yönetebilirdi, bilen insanlara danışabilirdi" dedi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ