Ali Koç: "Ben asla kaçmadım"
Fenerbahçemizin Başkan Adayı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün ikinci başkanı Şekip Mosturoğlu'nun kendisi için yaptığı açıklamalara cevap verdi.
news_image

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün ikinci başkanı Şekip Mosturoğlu'nun kendisi için yaptığı açıklamalara cevap verdi.

3 Temmuz'dan sonra asla kaçmadığını ifade eden Koç, Mosturoğlu'na, "Sen değil misin ailene, eşine benim sahip çıktığımı anlatan" dedi. Koç'un bu sözlerine Mosturoğlu, "Ali Bey ben size ne zaman vefasız, ben size ne zaman kaçtı dedim? Beni kıran şu oldu; aramızdaki hukukta benim sizin babanız için Mersin'e, arkadaşınız için Eyüp'e gittiğimi söylememe gerek yok" şeklinde cevap verdi.

Mosturoğlu'nun sözlerine cevap veren Koç, "Sen o zaman kaçtın, bugün niye geri döndün demek istiyorsun. Ben, hiçbir yere kaçmadım. Sen değil misin ailene, eşine benim sahip çıktığımı anlatan. 3 Temmuz'dan sonra beni kaçtığımı söylemeniz ayıptır, elim ayağım titriyor. 3 Temmuz'dan sonra 12-13. gün sonrası, kulübe geldim. O gün içeri girdim, kutu dolu. Hemen yukarı çıktım, ne oluyor dedim. Başkan talimat verdi, eşyalarını çıkarttırıyor dedi, o gün ağlamıştım ve o gün yemin ettim 1 saat bile olsa başkan buraya gelecek dedim. Bugün buradasınız. Benim size olan bağlılığımı bilenler çok iyi bilir, bunlara izin vermeyin sayın başkanım. Ben kaçmadım, asla kaçmam. Bunu ima etmeyin, sakın ha. Hepimiz aynı gemideyiz, Fenerbahçe'nin iyi olması için elinden geleni herkes yapmalı. Katılırsınız, katılmazsınız ama niyet önemli. 2012'deki finansal tablo ile bugünkü tablo arasında siyah beyaz kadar fark var. Bugün buraya çıktığım için çok üzülüyorum. Beraber sırt sırta verdiğimiz, mücadele ettiğimiz arkadaşlarımız için bu şekilde bir cevap vermekten dolayı ama zorunda kaldım" dedi.

 
superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 2
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ