Yönetimden Kocaman'a büyük destek!

Fenerbahçe yönetiminden Aykut Kocaman'a ''Gerekirse devreye biz gireriz''

Deneyimli çalıştırıcının 'Şampiyon olamayız. Bizim hakemleri yenecek gücümüz yok' açıklaması destek gördü. Yöneticiler, hataların devam etmesi durumda ise devreye kendilerinin girecekleri belirtti.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman'ın Giresunspor ile oynanan kupa maçı sonrası "Bizim hakemleri yenecek gücümüz yok. Tecrübeli insanım. Net gözüküyor. Ligde ve kupada şampiyon olma ihtimalimiz yok" ifadelerini kullanarak hakemlerin kendileri ile ilgili tavırlı kararlar verdiğine dikkat çekmişti. Deneyimli çalıştırıcının bu açıklamalarından sonra Sarı-Lacivertli yönetimin nasıl bir tavır sergileyeceği ise merak konusuydu. İdareciler, Giresunspor maç sonrası Hasan Ali Kaldırım'ın ayağının darbe almış fotoğrafının altına Kocaman'ın hakemlerle ilgili söylemlerini internet sitesinden paylaştı. Böylece idareciler, bu hamle ile birlikte hocalarının arkasında olduklarının ilk sinyalini vermiş oldu.

TEPKİ GÖSTERECEKLER

Yönetim kendi aralarında yaptıkları toplantıda ise bu desteği daha net gösterdi. İdareciler, aralarında yaptıkları sohbetlerde Aykut Kocaman'ın hakemler hakkında yaptıkları açıklamalarının sonuna kadar desteklediklerini net bir şekilde dile getirdi. Hatta hakem hatalarının devam etmesi durumda ise devreye kendilerinin girerek daha sert tepki göstereceklerini de belirtti. Hakemlerle ilgili bir açıklama yapılması gerektiğinde yönetimin güçlü isimleri Ali Yıldırım, Mahmut Uslu'nun devreye gireceği vurgulandı. Yönetimin desteğinden memnun olan Aykut Kocalman'ın takımın bu durumdan etkilenmemesi için futbolcularla bir toplantı yapmayı planladığı da öğrenildi

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları