''Van Persie'nin gelmesi bir bonus''

Ajax - Feyenoord maçı öncesi konuşan Klaas-Jan Huntelaar, Feyenoord'a imza an meselesi olan Robin van Persie hakkında da kısa bir değerlendirme yaptı.

Robin van Persie için Feyenoord'un ezeli rakibi Ajax'ta forma giyen tecrübeli golcü Klaas-Jan Huntelaar'dan da açıklama geldi.

Eredivisie'deki hafta sonunda oynanacak Ajax - Feyenoord maçı öncesi açıklamalarda bulunan Huntelaar, derbiyi değerlendirirken, Feyenoord'a imza atması an meselesi olan Robin van Persie hakkında da konuştu.

Huntelaar, Van Persie'nin Eredivisie'deki gençler adına çok önemli bir fırsat olduğunu söylerken ''Robin van Persie'nin Hollanda Ligi'ni seçmesi çok güzel oldu. Ama asıl önemlisi tecrübeleri... Van Persie'nin tecrübelerini genç oyunculara aktaracak olması onlar adına büyük bir bonus'' ifadelerini kullandı.

Fenerbahçemizden ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Robin van Persie'nin, kısa süre içerisinde Feyenoord ile sözleşme imzalaması bekleniyor. Van Persie, imzayı hafta sonuna kadar atarsa Ajax'a karşı da forma giyebilecek.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları