"Tufan" koptu! Ozan için flaş karar...

Aykut Kocaman kulübeye mahkum ettiği milli oyuncumuzu kampa götürmeme kararı aldı. Asbaşkanımız Ali Yıldırım'ın kararı ilettiği Ozan Tufan kendisine yurt dışında takım arayacak.

Fenerbahçe'miz, büyük ümitlerle 2015 yazında renklerine bağladığı Ozan Tufan ile yolları ayırma kararı aldı. Esasında perşembenin gelişi çarşambadan belli olmuştu... 

Milli futbolcumuz, en son 4 Kasım'da oynanan ve 1-1 biten Osmanlıspor karşılaşmasında şans bulmuş, akabinde teknik direktörümüz Aykut Kocaman tarafından kulübeye mahkum edilmişti.

Kocaman, ilk yarının son haftasında oynanan Konyaspor mücadelesi sonrası, Tufan'ın durumuna ilişkin sorulara, "Bizim iç meselemiz. Tabii ki söyleyeceğimiz şeyler var ama, her şeyin de açıklanması gerekmiyor" yanıtını vererek, iplerin koptuğunun sinyalini vermişti.

OZAN'IN GELİRİ YENİ TRANSFERLERE KULLANILACAK

Kocaman, yedek kaldığı dönemde kararlarını sorgulamaya kadar varan tavırlar sergileyen Ozan Tufan'ı Antalya kampına götürmeyeceğini ve satılmasını istediğini yönetime aktardı.

Söz konusu kararı, Fenerbahçe yönetimimiz adına asbaşkan Ali Yıldırım, 22 yaşındaki oyuncuya iletti. Fenerbahçe yönetimimizin bonservisine yedi milyon Euro ödediği Ozan Tufan için beş milyon Euro istediği ve bu geliri ara transferde kullanmayı planladığı belirtiliyor. Milli oyuncunun menajeri Ahmet Bulut da başta İspanya ve İtalya olmak üzere yurt dışında takım arayışına başladı.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları