Transfer operasyonu değişti!

Sol bekten vazgeçen teknik direktör Aykut Kocaman orta sahada iki kanatta da oynayabilecek bir transfer isterken, Atletico Madrid'in Arjantinlisi Nico Gaitan'ı işaret etti. İspanyol kulübünde forma şansı bulamayan 29 yaşındaki Gaitan'ın kiralanması için ön temaslar başladı.

Transfer çalışmaları sürüyor. Hem Finansal Fair Play engeli hem de piyasada fiyatların yüksekliği nedeniyle sıkıntı yaşayan yönetim, en azından orta sahaya bir takviye yapmak için şartları zorlama kararı aldı.

SOL BEK TRANSFERİ İPTAL!
Aykut Kocaman'ın isteği üzerine iki kanatta da oynayabilen ve direkt forma giyebilecek birkaç oyuncu ile görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Pazarlıkta sıkıntı yaşanmaması için gizli hareket ediliyor. Sol bek transferi ise rafa kaldırıldı. Bu mevkide ikinci yarıda da İsmail Köybaşı ve Hasan Ali Kaldırım ile idare edilecek.

GAİTAN LİSTEDE!
Atletico Madrid'in göndermek istediği Nicolas Gaitan da Fenerbahçe'miz ile anılan isimler arasında. Arjantinli yıldız, La Liga'da ilk yarı 6 maçta forma giydi. Sarı-lacivertlilerin kısa süre içerisinde Gaitan için somut bir adım atması bekleniyor.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları