Transfer etmek istediğimiz iki isim!

Fenerbahçe'miz, devre arasında takıma yapacağı takviyeler için harekete geçerken, Brezilya'dan iki ismin listede olduğu iddiası ortaya çıktı.

Üst üste aldığı galibiyetlerle şampiyonluk yarışında yeniden iddialı konuma gelen Fenerbahçe'miz ara transfer dönemi için kolları sıvadı... Sarı-Lacivertli idarecilerimiz, özellikle gözünü Brezilya'ya çevirmiş durumda. Yöneticilerimiz, önümüzdeki hafta içinde listedeki isimlerle resmi temaslara başlayacak.

ÖNE ÇIKAN İKİ FUTBOLCU VAR

Orta alan, sağ kanat ve sol beke takviye yapmayı planlayan Fenerbahçemizde iki isim ön plana çıkmış durumda. Bu isimler Fluminense'li Gustavo Scarpa ve Santos'ta oynayan Jean Mota.

BREZİLYA'YA GİDECEKLER

Bu iki futbolcu ve kulüpleriyle menajerler aracılığıyla temasta bulunan Sarı- Lacivertliler önümüzdeki hafta bizzat masaya oturacak. İki yöneticinin Brezilya'ya gideceği gelen bilgiler arasında.

BİR İSİM SIR GİBİ SAKLANIYOR

Yönetimimizin ilk hedefi, iki futbolcuyu da kiralamak... Fenerbahçemizin ayrıca yine Brezilya'da oynayan bir orta alan oyuncusuyla ilgilendiği fakat bu ismin sır gibi saklandığı da öne sürülüyor.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları