Sevgilisinden ''Come to Fenerbahçe'' mesajı

Fenerbahçe, savunmanın soluna takviye için yoğun girişim başlattı. Belirlenen isimler hakkında derin araştırmalar yapılıyor. Jean Mota da bunlardan biri. Mota, görüşmeler sürerken instagramdan Fenerbahçe'yi takibe aldı, Fenerli taraftarlar heyecanlandı.

Fenerbahçe'miz, devre arasında yapacağı transferler için dört koldan çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-lacivertliler, önceliği ise savunmanın soluna verdi. Elde geniş bir liste var. Aziz Behich, Luka Shaw, Domenico Criscito, Thiago Carleto, Fabio Santos ve Jean Mota gündeme gelen isimlerden sadece birkaçı... Brezilya'ya giden iki yönetici, son olarak Mata için Santos'lu yetkililerle temaslarda bulundu. Fenerbahçe'nin satın alma opsiyonlu kiralama formülünü kullanarak transferi bitirmeye çalıştığı öğrenildi.

İsabetli orta uzmanı 

Görüşmeler sürerken, 24 yaşındaki sol bek flaş bir harekete imza attı. Mota, instagram'dan Fenerbahçe'yi takibe aldı. Yaşanan bu gelişme Fenerbahçe taraftarları arasında heyecan yarattı. Santos'la sözleşmesi 2022'de biten yetenekli oyuncu, sezonu 31 lig maçıyla (25'i ilk 11) tamamladı; 1 gol-3 asistle oynadı. Santos'un en isabetli orta yapan ismi olan Mota, maç başına 4.1 ikili mücadele kazanma ve 1.4 kilit pas istatistikleri ile de dikkat çekti.

SEVGİLİSİ 'FENER'E GEL' DEDİ

Fenerbahçe'yi instagram'dan takibe alan Jean Mota'ya, sarı-lacivertli taraftarlar "Come to Fenerbahçe" (Fenerbahçe'ye gel) çağrısı yağdırdı. 2500'ü aşan yorum ve çağrıya, Brezilyalı yıldızın sevgilisi Marianne Souza Feliciano da ayak uydurdu. Mota, "Come to Fenerbahçe" yazan sevgilisi Marianne'ye, "Nao sabia que ela torcia pra outro time", yani; "Başka bir takım için tezahürat yaptığını bilmiyordum" yanıtını verdi.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları