"Şanssızlık kotamızı doldurmamışız..."

Fenerbahçe Teknik Patronu Aykut Kocaman, oyuncuların yaptığı sakarlık ve art arda yaşanan sakatlıklardan yana dertli...

Antalya kampında "Bu seviyedeki oyuncuların diğer seviyedeki oyunculara göre basit hata oranları daha azdır. Bu kadar basit hataların yapıldığı başka bir dönem F.Bahçe tarihinde de yok" açıklamasını yapan teknik direktör Aykut Kocaman, aynı sorunun sezonun 2. yarısında da devam etmesine isyan etti.

Göztepe karşılaşmasında yedikleri golde savunmada yapılan 'sakatlıktan' dert yanan deneyimli hoca, bu hataların artık bir son bulmasını istedi. Bireysel hataların haricinde sakatlıkların da bir türlü bitmemesine isyan eden Aykut Kocaman, şu ifadeleri kullandı:

'TEPKİYİ BEĞENDİM'

"Şanssızlık kotamızı doldurduğumuzu düşünüyordum ancak görünen o ki henüz doldurmamışız. İlk devrede puan kaybettiğimiz maçlara bakıldığında rakibin becerisinden ziyade bizim hatalarımız ön plana çıkmıştı. Aynı durum hala devam ediyor. Göztepe mücadelesi özelinde konuşursak bizi teselli edecek tek şey aldığımız 3 puandır. Sakatlıklar da peşimizi bir türlü bırakmıyor. Mehmet Ekici, Janssen, Soldado derken şimdi de Giuliano uzun süre aramızda olamayacak. Bu kötü oldu.

Her şeye rağmen oyuncularımın maç 1-1'e geldikten sonra gösterdiği reaksiyonu beğendim. Bu inanç ve kazanma isteğini önümüzdeki haftalara da taşımalıyız. Sezonun ilk yarısının bitimine doğru nasıl bir seri yakaladıysak bu kez de 2. devrenin başında peşi sıra 3 puanlar almalıyız. Burada taraftarımıza da büyük iş düşüyor."
Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları