Robin van Persie için son transfer açıklaması!

Feyenoord Genel Menajeri, Robin van Persie transferi için Hollandalı oyuncunun Fenerbahçe'den bonservisini almasını beklediklerini açıkladı.

Fenerbahçeli taraftarların ayrılığı için geri sayıma geçtiği Robin van Persie konusunda Feyenoord'dan yeni bir açıklama geldi.

Feyenoord Genel Menajeri Jan de Jong, Van Persie'nin Fenerbahçe'den bonservisini almasını beklediklerini söylerken; "Feyenoord Robin van Persie ile anlaşmaya vardı, sadece van Persie'nin Fenerbahçe ile anlaşmasını bekliyoruz. Feyenoord'a geri dönmek, bir çöl ülkesine gitmekten daha iyi, ancak maliyet ve prensipler konusunda anlaşma sağlanmalı" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'den alacağı olan Robin van Persie'nin temsilcileri, sarı-lacivertli ekibin avukatları ile ayrılık konusunda görüşmelerini sürdürüyor.


FENERBAHÇE'DE LİSANSI İPTAL EDİLDİ

Fenerbahçe'de Feyenoord'a transferi an meselesi olan Robin van Persie'nin lisansı iptal edildi. Hollandalının lisansının iptal edilmesinden sonra Fenerbahçe'de Eljif Elmas'ın lisansı çıkartıldı. 

PERSIE, FENERBAHÇE'DE NE YAPTI?

Fenerbahçeli taraftarlar, Robin van Persie'nin İstanbul'a gelişi sırasında büyük heyecan ve coşku yaşamıştı. Hollandalı futbolcuyu taşıyan uçağın İstanbul'a inişinden itibaren havalimanında adeta izdiham oluşmuştu. Ancak Robin van Persie, sarı - lacivertli taraftarların beklentilerini karşılayamadı. Hollandalı, 3 sezonda 87 resmi maça çıktı ve 36 gol kaydetti. Performansı ile hem kulübün hem de taraftarların beklentilerini karşılayamayan Robin van Persie Aykut Kocaman'ın gelişi ile birlikte kulüp ile bağlarını tamamen koparttı ve adeta istenmeyen adam oldu.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları