Persie'den transfer sonrası ilk sözler!

Fenerbahçemizden Feyenoord'a transfer olan Robin van Persie, 14 yıl sonra Hollanda'ya dönmenin fantastik olduğunu söyledi.

Feyenoord'un Fenerbahçemizden transfer ettiği Hollandalı forvet Robin van Persie, transferinin ardından ilk kez konuştu. 14 yıl sonra Feyenoord'a dönen van Persie, dönüşü için 'fantastik' yorumunda bulundu.

Fenerbahçemizde bu sezon beklentileri hiç veremeyen Hollandalı futbolcu, ''Feyenoord'a dönmem fantastik hissettiriyor. Dönüşümün çeşitli sebepleri var. 2 çocuğum var, onları da düşünmem gerekiyordu. Uzun yıllar yurt dışındalar. Bu yaştaki çocukların kalıcı bir yerde yaşayıp , okula gitmesi gerekiyor. Feyenoord'u seçmemdeki etkenlerden birisi de buydu. Uzun yıllar Hollanda'da kalmak istiyoruz çünkü. Herkes için harika oldu'' sözlerini kullandı.

''FENERBAHÇE'DE 3 AY SAKAT KALDIM''

Sağlık durumu hakkında da konuşan van Persie, ''Fenerbahçe'de oynamaya başlamıştım. Ardından Hollanda milli takımı ile Fransa'ya karşı oynarken sakatlandım ve sakatlığım beklenenden uzun sürdü. 3 ay sakat kaldım. Son 1-2 haftadır kendi başıma antrenman yapıyorum. Fenerbahçe'de takımla birlikte çalışamasam da kendimi çok iyi hazırladım. En yakın zamanda maç ritmimi de bulacağıma inanıyorum'' dedi.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları