Neustadter: "İstanbul'da mutluyum"

Fenerbahçemizin savunma oyuncusu Roman Neustadter, İstanbul'da yaşamaktan mutlu olduğunu ve şu an için ülkesine dönmeyi düşünmediğini söyledi.

Fenerbahçemizin tecrübeli oyuncusu Roman Neustadter, önemli açıklamalar yaptı. Rusya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan Dünya Kupası'nda ülkesinin formasını giymesi beklenen deneyimli futbolcu, dev turnuva ve Türkiye'deki hayatına dair açıklamalarda bulundu. 

Rusya'nın hedefini 'gidebildiği kadar üst turlara çıkmak' olarak tanımlayan Neustadter Almanya, Fransa ve İspanya'yı da turnuvanın favorileri arasında gösterdi. 

Futbol hayatına Rusya'da bir takımda devam edip etmeyeceği yönündeki soruya ise Neustadter şu yanıtı verdi:

"Asla asla demeyeceksiniz. Ancak şu an için İstanbul'da çok rahatım. Bu sezon hep oynuyorum. Düzenli ilk 11 futbolcusuyum. Şimdi önümüzde ikinci yarı var. Bir futbolcu tabii ki kendi ülkesinde oynamayı düşünür. İstanbul'da mutluyum ve takıma odaklanmış durumdayım." 

Sarı-lacivertli futbolcu, "Rus kadınları futbolcular için büyük tehlike.Ne yapmayı düşünüyorsunuz" sorusu üzerine de, "Kaldığımız otel genelde hep şehrin dışında oluyor ve biz orada kendimizi iyi izole edebiliyoruz. Futbola odaklanabiliyoruz" dedi.
Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları