NET KIRMIZIYI VEREMEDİ!

Trabzonspor ile Fenerbahçemizin karşılaştığı maçta yaşanan pozisyonlar, futbol kamuoyunda gündem yarattı. İşte Trabzonspor - Fenerbahçe maçında yaşananlar...

Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmada tartışmalı anlar yaşandı.

Maçın 15. dakikasında yaşanan ikili mücadele sonrasında Fenerbahçeli Alper Potuk, Trabzonsporlu Joao Pereira'nın ayağına kasıtlı olarak bastığını dile getirdi. Hakem Ali Palabıyık bu pozisyonda faul kararı verirken, Joao Pereira'ya kart çıkmamasına Alper Potuk itiraz etti. Bu pozisyon sosyal medyada da en çok konuşulan olaylardan oldu ve sarı-lacivertli taraftarlar, Pereira'nın kasıtlı olarak Alper Potuk'a bastığını dile getirdiler.

Karşılaşmanın 35. dakikasında Alper Potuk ile Juraj Kucka arasındak ikili mücadele yaşandı. Alper Potuk, Kucka'nın da ayağına bastığını belirtti. Ancak hakem Ali Palabıyık, Alper Potuk ile aynı görüşte olmadığını dile getirdi. Kucka ile Alper Potuk arasında yaşanan bu pozisyon da sosyal medyada en çok konuşulan pozisyonlardan oldu.

Rıdvan Dilmen: "Hakem maçı iyi yönetmeye çalışıyor ancak bence hata yaptı, görmedi bence. Pereira'nın Alper ile pozisyonu, net kırmızı kart. Kucka'nın pozisyonunda da basma var ama acaba adım atarken mi bastı? İkisi de kırmızı ama ilki net kırmızı."

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları