"Janssen gol atacağımı söylemişti"

Fenerbahçemizin genç oyuncuları Erten Ersun, Oğuz Kağan Güçtekin ve Ahmethan Köse, Adana Demirspor maçı sonrasında konuştu.

Fenerbahçemizin Adana Demirspor'u 6-0 mağlup ettiği mücadelenin ardından karşılaşmada forma giyen Erten ErsunOğuz Kağan Güçtekin ve Ahmethan Köse açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel'in kendilerine destek olduğunu belirten kaleci Erten, "Önemli olan skor almaktı. Avantajlı bir skor aldık, mutluyuz. Her zaman destek oluyor bize her konuda. maçtan önce de birlikteydik. Sadece bildiğini yap, gerisi gelir dedi. O şekilde çıktım maça" dedi.

OĞUZ KAĞAN: "AYKUT HOCA BİZİM İÇİN ŞANS"

Oğuz Kağan ise, süre almaktan duyduğu mutluluktan bahsederken; "Ligde başladığımız galibiyet serisine kupada devam etmek istiyorduk. Ciddi şekilde çalışmalarımızı yaptık ve 2. maç için avantajlı bir skor aldık. İnşallah 2. maçta da ciddi oynayıp turu geçeriz. Süre buldukça elimden gelenin en iyisini yapmaya çaklışıyorum. Aykut hoca gençler için büyük şans ve kupa maçları da gençler için şans. Ben Fenerbahçe'ye nasıl faydalı olurum diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

AHMETHAN: "JANSSEN BÜYÜK CENTİLMENLİK YAPTI"

Son maçta "Janssen'e teşekkür ediyorum, penaltı pozisyonunda topu aldı ve bana verdi. Biraz da şansımın yardımıyla golü attım. Benim memleketimin takımı, bu takıma karşı oynamak benim için de keyifti. Janssen ile aynı odada kalıyoruz. Bugün gol atacaksın diye beni telkin ediyordu. Çok büyük bir centilmenlik yaparak topu bana bıraktı" diye konuştu.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları