"İlk 11 hatalıydı!"

Spor yazarı Ömer Üründül, Fenerbahçemizin Akhisarspor'a 3-2 mağlup olduğu karşılaşmayı değerlendirdi.

Spor yazarı Ömer Üründül, Fenerbahçemizin Akhisarspor'a 3-2 mağlup olduğu karşılaşmayı değerlendirdi.
İLK 11 HATALIYDI(ÖMER ÜRÜNDÜL)

Akhisarspor, kendi kadro kapasitesine göre Süper Lig'e çıktığından beri kompakt futbol oynayan bir sistem takımı. Üstelikte de Fenerbahçe'ye hep ters geliyor. Üst üste iki deplasman derbisinden zihinsel ve fiziksel yıpranmış Fenerbahçe'nin dün geceye çok dikkatli hazırlanması lazımdı. Ama bana göre ilk 11 hatalıydı. Bir de üstelik maça rölanti başlanınca bir duran toptan skor dezavantajına düşüldü.

LİGE HAVLU ATAR

Fenerbahçe'nin en büyük sıkıntısı bu tip baskı konusunda üçüncü bölgede kadro yapısı itibarıyla etkili hücum pres yapamadığından sürekli yerleşmiş düzene hücum etme mecburiyetiydi. Sonuçta Fenerbahçe, şampiyonluk yarışında büyük bir yara aldı. Eğer çok zor Malatya deplasmanında üç puan kazanamazsa lige havlu atar.

TARAFTARA ELEŞTİRİ

Gol atmasına rağmen, takımın Isla'dan sonra en kötüsü Giuliano'ydu. Ama 90 dakika oyunda kaldı. Öncelikle bu sene de 2014-2015'teki gibi Fenerbahçe'den iki maçta 6 puan alan Akhisar'ı tebrik ederim. Sonra da Fenerbahçe'de teknik adam ve futbolcuları eleştirirken, bir eleştiri de taraftara yapalım. Vodafone Park ve Türk Telekom Stadı'ndaki taraftar baskısı ve coşkusu Kadıköy'de yok.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları