"İkna etmeye yetmemiş"

Spor yazarı Gürcan Bilgiç, Fenerbahçemizin Akhisarspor'a 3-2 mağlup olduğu karşılaşmayı değerlendirdi.

Spor yazarı Gürcan Bilgiç, Fenerbahçemizin Akhisarspor'a 3-2 mağlup olduğu karşılaşmayı değerlendirdi.
İKNA ETMEYE YETMEMİŞ(GÜRCAN BİLGİÇ)

Yola devam etmek adına "var-yok" maçlarına çıkılırken, Kadıköy'de tribünler boşluklarla el sıkışıyor. Fenerbahçeli oyuncular bir karakter mücadelesine girmişken, başta seyircisi olmak üzere kimseyi de yanında görmüyor. Ne Aykut Kocaman'ın lige "balans ayarı" getiren açıklamaları ne de 9 kişi Beşiktaş'ı elinden kaçıran kadronun alın teri onları ikna etmeye yetmemiş.

MAZERET OLABİLİR

Maça "kim daha hazırdı" derseniz, elbette Akhisar'ı yazarız. Sert maçların üçüncüsünde fizik olarak geri düşmek mazeret olabilir ama birinci dakikadan itibarense; değil. "İki kere geldiler, iki gol attılar" yorumu yanlış değil Akhisar için. Trabzon'da da aynı planla 6 yapmışlardı.

YAZIK, İÇ SAHADA...

Şampiyonluk hedefinde iki maç üst üste kaybetmek, üstelik rakiplerin kazanmışken bu sonucu almak yıkıcıdır. İşler yine zorlaştı, yine düzlenmesi gereken yol, tekrar yokuş haline geldi. "Neden böyle oldu" derseniz, birçok şey yazılabilir. Galatasaray-Beşiktaş hakemi bile yönetecek atmosferle iç sahada oynuyor. Fenerbahçe ise kendi taraftarı ile bile mücadele etmek zorunda. Yazık...

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları