Hocamızdan derbi sözleri!

Fenerbahçemizin Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Alanyaspor maçının ardından Beşiktaş derbisiyle ilgili konuştu.

Fenerbahçemizin Teknik Direktörü Aykut KocamanAlanyaspor'u 3-0 mağlup ettikleri mücadelenin ardından önümüzdeki hafta Beşiktaş ile oynayacakları derbi ile ilgili konuştu.

"BEŞİKTAŞ'TA İKİ OYUNCU GÜÇ KAYBI OLMAZ"

"Pepe ve Talisca'nın oynamayacak olması, sizin için avantaj mı?" sorusuna yanıt veren deneyimli teknik adam, "Beşiktaş maçına sekiz gün var. Bu uzun bir ara. Köprünün altından çok sular akacak, öyle gözüküyor. Sakinleşip, ne oluyor diye etrafa bakarak, Beşiktaş maçına hazırlanacağız. Kendi takımımda oynamayan oyuncular için şikayet etmiyorum. Bunu dillendirmemeye çalıştım. Zaman zaman altını çizdiğim noktalar olsa da çok üstünde durmadım. Beşiktaş gibi son iki senenin şampiyonunda iki oyuncunun yokluğunu önemli güç kaybı olarak görmüyorum. Son derece değerli oyuncuları var, güç kaybı istemiyorum." dedi.

TALISCA'NIN CEZASINA İTİRAZ İDDİASI İÇİN AÇIKLAMA

"Talisca için Beşiktaş'ın itiraz edeceği konuşuluyor, bununla ilgili bir şey söylemek ister misiniz?" sorusuna cevap veren Kocaman, "Türkiye'de futbol ortamında şaşırmayı bıraktım. Ancak bu çok absürt bir durum, bunun olacağını düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları