Hatem Ben Arfa'ya yeni teklif!

Fenerbahçemizin Hatem Ben Arfa'ya yapılacak teklifin ayrıntıları ortaya çıktı. 3 senelik sözleşme önerilen 30 yaşındaki yıldıza, 3.5 milyon Euro ödenmesi planlanıyor.

Fenerbahçemizin 10 numara pozisyonu için düşündüğü isimlerin başında gelen ve Fransa kaynaklı haberlere göre prensip anlaşmasına vardığı Hatem Ben Arfa ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor. Kulübü PSG ile sorunlarını henüz çözemeyen Ben Arfa ile ön anlaşma yapan Arfa'ya 3 yıllık bir sözleşme teklifinde bulunulduğu bildirildi.

Buna göre Sarı-Lacivertli ekibimizin 30 yaşındaki yıldıza senelik 3.5 milyon Euro artı imza parası vereceği bildirildi. Tecrübeli futbolcunun ve menajerinin, bu öneriye sıcak baktıkları ve hemen, PSG ile yaşanan sıkıntıları çözüp, bonservissiz olarak Kanarya'ya imza atmayı amaçladıkları öğrenildi.

ARTIK GÖZLER PSG'DE!
Kulübünden 10 milyon Euro alacağı olduğu konuşulan ve yaşadığı sorunlar sebebiyle bu sezon tek bir resmi maça bile çıkmayan Arfa'nın, menajeriyle birlikte Ocak ayının ilk haftasında soluğu PSG'nin kulüp binasında alacağı ifade edildi. Fenerbahçe cephesinin de, gelişmeleri yakından takip ettikleri öğrenildi.

LOKOMOTİV MOSKOVA İDDİASI!

Bu arada Fransız Canal + gazetesi yazarı Romain Collet-Godin'in iddiasına göre Lokomotiv Moskova, Ben Arfa ile her konuda anlaştı. Transfer için ise PSG'nin Ben Arfa'ya izin verilmesi bekleniyor.

LEICESTER CITY DE YAZILDI!

Ayrıca bu sezon hiçbir resmi maçta forma giyemeyen futbolcu ile Premier Lig ekibi Leicester City'nin de ciddi bir şekilde ilgilendiği kaydedildi.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları