"Hakem gördü ama vermedi"

Fenerbahçemizin Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Teleset Mobilya Akhisarspor maçının ardından gündem yaratacak açıklamalar yaptı. İşte Aykut Kocaman'ın sözleri...

Fenerbahçemizin Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Teleset Mobilya Akhisarspor'a yenildikleri maçın ardından hakem Arda Kardeşler ve geride kalan iki Beşiktaş derbisi hakkında konuştu.

"ARDA KARDEŞLER GÖRDÜ AMA VERMEDİ"

Hakem Arda Kardeşler ile ilgili konuşan Aykut Kocaman, "Verilmeyen penaltı, ofsayt olmayan gol, tartışıldığı için söylüyorum. Net bir penaltı. Ancak hakem gördü ama 'Baskı altında doğru da olsa böyle bir karar vermem' diye düşündü sanırım. Genç bir hakem iyi bir hakem de olacak gibi görünüyor. Burada yönettikleri gibi diğer taraflarda da yönetsinler. Adaletsiz bir durum var ve bunu söylüyorum." dedi.

"BEŞİKTAŞ STADI'NDA TAÇ HIRSIZLIĞI OLDU"

Bir basın mensubunun "Beşiktaş deplasmanında maç kazanmak zor dediniz.." hatırlatması üzerine Aykut Kocaman, "Bir adım daha öteye taşıyarak burada da maç kazanmak çok kolay. Fenerbahçe her durumda kazanması gereken bir takım. Arda Kardeşler kritik hatalar yaptı ama harika bir deplasman hakemi gibiydi. Cüneyt Çakır ilk maçta ilk yarıda tam 8 tane faul verdi. 8'i de faul değil, 2 tanesi atağımızı kesen, 6 tanesi ceza sahamıza giren toplar oldu. Seyircinin baskısıyla bunlar oldu. Fırat Aydınus, ender sahnelerinden birini görmemi sağladı. Beşiktaş Stadı'nda taç hırsızlığı oldu. Hızlı oldu attı ve hakem oyunu durduramadı. Ya dördüncü hakem söylesene 'Çıktı' diye. Bir taç hırsızlığı oldu. Ancak Arda kardeşler dimdik durdu. Keşke oralarda da tecrübeli hakemler dik durabilseler." diye konuştu.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları