Gurbetçi için girişimler başladı!..

Fenerbahçe'miz, sezon başında çok ilgilenmesine rağmen transfer edemediği Feyenoord’da oynayan kanat oyuncusu Bilal Başacıkoğlu için yeniden girişimlere başladı.

Sol bek için arayışlarını sürdüren Sarı-Lacivertli yöneticilerimiz diğer yandan da bir kanat oyuncusu da transfer etmeyi planlıyorlar. Bunun için de rota tanıdık bir isme çevrilmiş durumda. Sezon başında transferi gündeme gelen ancak Feyenoord’un yeniden sözleşme imzaladığı Bilal Başacıkoğlu için nabız yoklanmaya başlandı. Genç oyuncu sözleşme yenilemesine rağmen sezonun ilk yarısında fazla forma şansı bulamadı ve sadece 5 lig maçında 95 dakika sahada kaldı. Bu görüntü karşısında hem Bilal hem de Feyenoord kulübü bu transfere sıcak bakıyor. Fenerbahçe yönetimimiz, Bilal’i sezon sonuna kadar satın alma opsiyonlu kiralamak istiyor.

KAYSERİSPOR DA PEŞİNDE

Bu arada Bilal Başacıkoğlu'nu transfer etmek isteyen tek kulüp Fenerbahçe değil. Bu sezon ligin ilk yarısında müthiş bir performans yakalayan Kayserispor da genç oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor. Ayrıca bazı Avrupa kulüpleri de Bilal için devrede. Kısacası Fenerbahçe Bilal için son derece ısrarcı olmasına rağmen transfer hiç de kolay olmayacak. (Habertürk)

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları