"Geniş rotasyondan verim aldık"

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın Başantrenörü Fırat Okul, 78-73 galibiyetimizle tamamlanan Çukurova Basketbol maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın Başantrenörü Fırat Okul, 78-73 galibiyetimizle tamamlanan Çukurova Basketbol maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Rakibin çok iyi bir kadroya sahip olduğunun altını çizen Okul, geniş rotasyondan verim aldıklarını söyledi.

Fırat Okul, "İyi kadroya sahipler. İlk çeyrekte sıkıntılar yaşadık ama ilk yarı içinde toparladık. Daha da yukarı çıkabilirdik. Kia Vaughn’un maçtan önce ufak bir problemi vardı ama oynayabileceğini söylemişti. Gıda zehirlenmesi dolayısıyla ikinci yarı yoktu. Diğer oyuncularımız Vaughn’un eksikliğini hissettirmediler. Maçı 1 an bıraksak berabere olabilirdi. Kazasız belasız geçtik. Powers’ı bu maça  hazırlıyorduk. Bazen duruyor bazen gitmemesi gereken toplara gidiyor. Hep içeride defans yapıyor. Amerikan sistemi maalesef. Bugün geniş rotasyondan verim aldık. Vaughn’un yokluğunda Tilbe ve Nasta’yı kullandık. Oyuncularımı tebrik ediyorum, yararlı ver verimli oynadılar" dedi.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları