Galatasaray'ın ilk golü 63 cm ofsayt!

Galatasaray'ın Kayserispor ağlarına bıraktığı ilk goldeki ofsayt tartışmaları için yorumlar.

Galatasaray'ın Kayserispor'u 3-1 yendiği maçta hakem Cüneyt Çakır'ın verdiği kararlar büyük tepki topladı. Galatasaray'ın Kayserispor ağlarına bıraktığı ilk golde ofsayt tartışması yaşanırken, yayıncı kuruluşun pierosuna göre atılan ilk golde sarı-kırmızılı futbolcunun 63 cm ofsaytta olduğu tespit edildi.

ERMAN TOROĞLU;

Maçın hakemi Cüneyt Çakır, verdiği birkaç faul kararı hariç kötü bir maç yönetmedi. Ama şunu söylemeden de geçemeyiz. Galatasaray'ın Eren Derdiyok'la attığı ilk golden önce, sağ kanattan yüklenen ve Eren Derdiyok'a asist yapan Rodrigues ofsayt pozisyonundaydı. Yardımcı hakem bunu atladı.

AHMET ÇAKAR:

Galatasaray'ın attığı ilk golde Rodrigues net ofsayt. Yardımcı bunu atladı ve ilk yarının sonlarına doğru da Umut'a yapılan çok net bir faul var. Bariz gol şansı değil çünkü top yüksek ve Umut'un mutlak kontrolünde değil. Sarı kart ve ceza alanının hemen dışından serbest vuruş olmalıydı

BÜLENT YAVUZ:

Galatasaray-Kayseri maçında Sarı-Kırmızılılar'ın ilk golü açık ara ofsayttı. 'Dünya markası' dediğimiz ekibin yardımcı hakemi Tarık Ongun, kendisine yakışmayacak bir şekilde bu ofsaytı kaçırdı.

DENİZ ÇOBAN:

Maçın hakemler açısından en kritik anı, 12. dakikada Galatasaray'ın ilk golü öncesinde yaşandı. Eren'in golünde asisti yapan Rodrigues, Yasin'in pasında net ofsayt pozisyonundaydı. Tarık Ongun, gol öncesi hatalı bir devam kararı verdi.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları