Obradovic'ten 'Melih' açıklaması!

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, Banvit maçında tokat attığı takım kaptanı Melih Mahmutoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde Banvit maçında bir pozisyonda sinirlenip tokat attığı Melih Mahmutoğlu hakkında açıklama yaptı.

Fenerbahçe internet sitesinden yayımlanan açıklamada Obradovic, şu sözlere yer verdi;

"Benim tüm oyuncularımla, her biriyle ayrı ayrı olmak üzere farklı bir ilişkim var ve hepsini çok seviyorum. Melih de bu takımın kaptanı ve benimle geldiğim ilk günden beri çalışan tek oyuncu. Dün oynanan karşılaşmada yaşanan, mücadelenin iyi gitmediği bir anda takımı uyandırmak ve kalan bölüm için ateşlemek adına verilmiş bir reaksiyondu. Bunun bu şekilde değerlendirilmesi gerekir. Oyuncularım, bunu bu şekilde değerlendiriyor; yaptığım hareket bir babanın çocuklarına yaklaşım biçimiyle aynı; bunu takımda ve kulüpte kimse bundan farklı yorumlamadı. Kamuoyuna bunun bu şekilde yansımış olmasını anlamlandırabilmiş değilim. Dışarıda ne konuşuluyor, ne düşünülüyor çok da hakim değilim ancak ben bu takımın Başantrenörü, teknik ekibim, takım kaptanım Melih Mahmutoğlu başta olmak üzere tüm oyuncularımla birlikte sıkı çalışmaya devam edip, bu tarz durumlarda da kulağımızı tıkayıp kendi içimizdeki dinamiklere zarar gelmesine engel olacağız ve odak noktamız olan hedeflerimizden bir an olsun şaşmayacağız"

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları