Fenerbahçemizde transfer listesi kabarık!

Ara dönemde kadrosunu takviye etmek isteyen Fenerbahçemizde gündem sol bek, orta saha ve golcü. Şartlar sıkıntılı, hoca istekli, yönetim gayretli. Sarı-lacivertli takımımızın listesi kabarık ama transfer zor görünüyor

Şampiyonluk hasreti çeken Fenerbahçe'miz, 4. yıldız hevesiyle kadrosunu güçlendirmek istiyor. Yabancı kontenjanındaki doluluk ve mali şartlar sarı-lacivertli takımımızı zorlasa da yönetim, Aykut Kocaman'ın ısrarla istediği takviyeleri gerçekleştirebilmek için hummalı bir çalışma yürütüyor.

Kocaman'ın en büyük ihtiyaç olarak gördüğü sol bek için listeye her gün yeni bir aday ekleniyor. Bu mevki için temas kurulan isimler, Zeca, Santon, Criscito, Santos, Rahman Baba ve Mota. Son olarak Mota için Santos'a teklif yapan sarı-lacivertliler 24 yaşındaki oyuncu için 4 milyon avro teklif ederken, sambacının da sosyal medya hesabından Fenerbahçemizi takibe alması heyecanı körükledi. Ancak henüz netleşen bir durum yok.

RVP'NİN HİÇ ŞANSI YOK

Orta saha için Milan'dan Hakan Çalhanoğlu ile Liverpool'dan Marko Grujic'i kiralamak için girişimlerde bulunan Fenerbahçe'miz, Alanya'nın yerli yıldızı Emre Akbaba'yı ise bonservisiyle kadrosuna katmak için çaba harcıyor. RvP'den boşalacak kontenjanı Elif Elmas'a ayıran sarı-lacivertli idarecilerimiz, Hollandalı için eski kulübü Feyenoord ve LA Galaxy'yle pazarlıkları sürdürürken, Fernandao'yu da elden çıkararak sol beke yer açmaya uğraşıyor. Robin van Persie'nin pürüz çıkarması halinde lisansını iptal edecek olan Fenerbahçe'miz, tatil için ülkesine giden Fernandao'nun Cruzeiro'yla yapacağı görüşmeden haber bekliyor. Fernandao, eve dönmek istese de iki kulüp arasındaki pazarlıklarda 700 bin dolar fark bulunuyor.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları