Fenerbahçe'de Neto dönüyor!

Fenerbahçemizde yaşanan stoper sıkıntısı bu hafta bitiyor. Sakatlığını atlatan Luis Neto'nun son kontrollerinde tamamen iyileştiği belirlendi.

Gençlerbirliği beraberliğiyle Kadıköy'de kritik iki puan bırakan sarı lacivertliler, moral bozukluğunu üzerinden attı... Galatasaray'ın, Sivas'tan eli boş dönmesi ve Beşiktaş ile Medipol Başakşehir'in de kayıp yaşamasıyla zirve yarışında tekrar iddialı konuma gelen sarı lacivertlilerde Aykut Kocaman, Mehmet Topal için flaş bir karar aldı...

Tecrübeli çalıştırıcı, Mehmet Topal'ı kurtaracak... Lig'deki kritik Medipol Başakşehir maçıyla birlikte tecrübeli futbolcu esas yeri olan orta sahaya geçecek... Stoper oynamaktan şikayet eden Mehmet Topal, Josef ile birlikte göbekte yer alacak.

Yaşanan stoper sıkıntısı da bu hafta bitecek. Sakatlığını atlatan Luis Neto'nun son kontrollerinde tamamen iyileştiği belirlendi. Başarılı oyuncu, Başakşehir mücadelesinde 11'deki yerini alacak.

Teknik Direktör Aykut Kocaman, oyuncusunun maç temposu kazanması için yarınki kupa rövanşında da kısa süre de olsa Giresunspor'a karşı şans verebilir. Neto'nun dönüşü en çok Mehmet Topal'ı sevindirecek. Topal, stoperden kurtulup yeniden orta sahadaki yerini alabilecek

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları