Başkanımızdan flaş Domagoj Vida tepkisi!

Fenerbahçe Başkanımız Aziz Yıldırım, Domagoj Vida için teklif yaptıklarını iddia eden Serdar Ali Çelikler'e sert tepki gösterdi.

Fenerbahçe Başkanımız Aziz Yıldırım, NTV Spor'daki Kırmızı Çizgi programında sarı-lacivertlilerin Beşiktaş'ın kadrosuna kattığı Domagoj Vida için sezon başında teklif yaptığını iddia eden Serdar Ali Çelikler'e sert tepki gösterdi. Yıldırım, Çelikler'in iddiasını ispatlamaması durumunda "ahlaksızlık" yapmış olacağını belirtti.

İŞTE AZİZ YILDIRIM'IN AÇIKLAMASI...

"Ntv Spor'da yayınlanan bir programda kulübümüzün, Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida'nın transferi için sezon başında devreye girdiği ve oyuncu için 4,5 milyon euro gibi bir bonservis ücreti önerdiği iddia edilmiş; ardından konunun yalan olduğunu belirten açıklamamı kamuoyuyla paylaşmıştım.

Bahse konu iddia, aynı şahıs tarafından aynı programda, üstelik oyuncunun transferi gerçekleşmiş olmasına rağmen tekrar dillendirilerek 2 camia karşı karşıya getirilmeye çalışılmaktadır.

Daha önce de belirttiğim üzere Vida ilgili herhangi bir girişimimiz olmamıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi, herhangi bir girişimi veya faaliyeti olduğu takdirde bunu zamanı geldiğinde deklare ederek kamuoyuyla paylaşmaktadır. İddia sahibi şahıs, elinde konuyla ilgili kanıt veya belge varsa ve bunu kamuoyuyla paylaşması gerekmektedir. Aksi durum ahlaksızlık örneğidir.

Kamuoyunun bu tip yalan haberlere itibar etmemesini bir kez daha rica ederim."

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları