Aykut Kocaman'ın dalya heyecanı!

Fenerbahçe Teknik Direktörümüz Kocaman, sarı-lacivertli takımımızın başında 100. galibiyetini Adana Demirspor karşısında almak için mücadele edecek

Fenerbahçe, teknik direktörü Aykut Kocaman yönetimindeki 100. galibiyetini Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası 5. tur rövanş maçında Adana Demirspor karşısında arayacak.

Kocaman, 4 yıl sonra tekrar teknik direktörlüğüne geldiği sarı-lacivertli takımda, resmi maçlarda bugüne dek 99 kez galibiyet sevinci yaşadı.

Sarı-lacivertli takımımızla 2010-2013 yılları arasında 151 resmi maçta 89 galibiyet elde eden Kocaman, 4. sezonunu geçirdiği Fenerbahçe'yle bu sezon ise 20 resmi karşılaşmaya çıktı. Bu karşılaşmalarda da 10 kez takımını sahadan mutlu ayıran Kocaman, 171 maçta 99 galibiyete ulaşmış oldu.

Kocaman yönetimindeki Fenerbahçe'miz, 99 galibiyetin 76'sını Süper Lig'de, 10'unu Avrupa kupalarında, 13'ünü ise Ziraat Türkiye Kupası'nda elde etti.

Adana Demirspor karşısında Fenerbahçemizin başında "dalya" demek isteyen Kocaman, sarı-lacivertli takımımızla 38 beraberlik, 34 yenilgi yaşadı.

- Galibiyet oranı yüzde 58

Fenerbahçe'miz, Aykut Kocaman yönetiminde yüzde 58'lik bir galibiyet oranı yakaladı.

Sarı-lacivertli takımımızla bir lig, 2 kupa şampiyonluğu yaşayan Kocaman, sahaya çıktığı maçların yüzde 58'sinde takımına galibiyet sevinci yaşattı.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları