"Anamıza avradımıza küfür ediyorlar"

Fenerbahçemizin Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Ali Koç'un Divan Kurulu'nda yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Fenerbahçemizin Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Ali Koç'un Divan Kurulu'nda yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Ali Koç'un açıklamalarını sert bir dille eleştiren Mosturoğlu, "Şahsi davam bana zarar verecek, aileme zarar verecek derken neyi düşünüyordunuz. Şahsi davam bana zarar verdi, aileme zarar verdi ama ben buradaydım" dedi.

Ali Koç'un sponsor olduğu twitter, facebook, fenomen hesaplar olduğunu ve bu durumun kendisine zarar verdiğini ifade eden Mosturoğlu, "Başkanın sözlerinden farklı ne gördünüz? Şu ana kadar adaylığını açıklayan tek kişisiniz. FB TV'de reklam filmi iddiasını çıkartan bu insanlar değil. Fenomen hesaplar çıkarıyor ve bize de küfür geliyor. Anamıza avradımıza küfür ediyorlar, bu durum size zarar veriyor. Bu hesapları kapatın. Bir mağduriyet içinde olacağınız bir şey yok. Lütfen gelip bize haksızlık yapmayın" dedi.

Mehmet Ali Aydınlar konusuna da açıklık getiren Mosturoğlu, "Ben Mehmet Ali Aydınlar ile 4 Aralık'ta yaptığım konuşmanın arkasındayım. Peki Mehmet Ali Aydınlar'ı destekleyen arkadaşlar da aynı pozisyonda mı Orada Aydınlar'ı destekleyecek burada Ali Koç'u destekleyecek. İlke herkes için olur. Aidatlarınız ödediğiniz üyeler var. Mart ayından sonra Bu arkadaşlar noterlere gidip sizin adınıza söz veriyorlar. Aydat ödemek ayıp" ifadelerini kullandı.

MEHMET ALİ AYDINLAR'IN SÖZÜ İLE AYNI ŞEY

Ali Koç'a eleştirilerde bulunan Mosturoğlu, "Çok sıkıntılı olduğunu düşündüğüm cümler var. Saygın ve sayfılı bir kulüp olacağını söylüyorsunuz. Fenerbahçe saygın kulüptür Fenerbahçe Atatürk'ün kulübüdür. Fenerbahçe kimseye saygısızlık yapmaz. Başkan olursak galibiyet için her şey mübah diyorsunuz çok skınıktı bir cümle bu da... Bu söz en az Mehmet Ali Aydınlar'ın söylediği söz kadar sakıncalı bir sözdür" dedi.

3 Temmuz davalarına Ali Koç'un katılmadığını ifade eden Mosturoğlu, "25 yıldan fazla Fenerbahçe'de çalışan var. Dediler ki bunların oy hakkı olmalı. Siz de katıldınız ve elleriniz kaldırdınız. Dernekler Masası'nuın yazısı üzerine yapıldı. Bu kadar saptırılabilir mi? Bu 160 kişi oyu için şereflerini satacak arkadaşlar mı? Yargıtay Kararı 3 yıl da sürebilir diyorsunuz, kim diyorsa size yalan söylüyor. 3 Temmuz süresinde 20 celse geçti ve 1 kişi sizden geldi mi? Her duruşmada bizi tehdit ediyorlaR; ben gittim ama buraya söylüyorum gelen oldu mu?" dedi.

"HİÇBİR BAŞKAN ADAYININ FBTV'YE İHTİYACI YOK"

Hiçbir başkan adayının FBTV'ye ihtiyacının olmadığını ifade eden Mosturoğlu, "Sevgili Ali Koç, Yargıtay Kararı'na değindi. Başkanın Mart 2017'de yaptığı açıklamayı okuyorum... Bu arada Şubeleri kapatmak ne sizin ne Aziz Yıldırım'ın yetkisinde... Hiçbir başkan adayıın seçime ilişkin seçime ilişkin çalışmasına FB TV'de yer verilmedi. O yüzden FB TV'ye ihtiyacınız yok, bizim de sizin de" şeklinde konuştu.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları