"3 maç kazandık diye..."

Son 3 maçı kazanarak önemli bir çıkış yaptıklarını belirten Aykut Kocaman, "Ancak bunun anlamlı olması için Bursa'dan da 3 puanla dönmemiz şart. Hâlâ 4 puan gerideyiz" ifadesini kullandı.

Yakaladığı galibiyet serisiyle şampiyonluk potasına giren Fenerbahçemizde teknik direktör Aykut Kocaman'dan oyuncularına uyarı geldi.

Her hafta üzerine koyarak devam ettiklerini belirten Kocaman, "Evet iyi bir hava yakaladık. Ancak 3 maç kazandık diye havaya girecek lüksümüz yok. Hala zirvenin 4 puan gerisindeyiz" hatırlatmasında bulundu.

Alınan galibiyetlerin anlamlı hale gelmesi için Bursa deplasmanında kazanmak zorunda olduklarını ifade eden tecrübeli çalıştırıcımız, "Zorlu bir atmosfer bizi bekliyor. Yüksek tempolu, özellikle de kendi evinde iyi oynayan bir takımla karşılaşacağız. Kolay olmayacak ama mutlaka galip gelmeliyiz. Şampiyonluk yarışında güçlü bir şekilde yer almak için devre arasına kayıpsız girmeliyiz" dedi.

Motivasyon ve disiplin vurgularında bulunan Aykut Kocaman, "Kendi performansımızı sergileyip, gerçek kimliğimizi sahaya yansıtmamız halinde zoru kolaya çevirmiş olacağız" derken, "Herkes elinden gelenin fazlasını yapmaya devam etmeli" ifadesini kullandı.

Süperfb'ye devam... Süperfb Mobil Uygulamaları