"Tamamen iyileşmesi gerekiyor"
Fenerbahçemizin sezon başında Tottenham'dan kiraladığı Hollandalı oyuncu Vincent Janssen'in menajeri Louis Laros, konuştu
news_image

Fenerbahçe'nin sezon başında Tottenham'dan kiraladığı Hollandalı oyuncu Vincent Janssen'in menajeri Louis Laros, oyuncunun sakatlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Hollanda basınına konuşan Louis Laros, oyuncunun sahalara dönüş tarihinin yakın olmadığını söyledi.

TAMAMEN İYİLEŞMESİ LAZIM

Louis Laros açıklamasında, "Adaptasyon sürecini tamamladı ve günden güne daha iyiye gidiyor. Dinlenerek iyileşebilir ve bu yüzden dikkatli olunması gerekiyor. Bu sakatlık Janssen'in zaman zaman canını sıkıyordu. Buna rağmen oynamaya devam etmişti. Şu anda ise tamamen iyileşmek istiyor. Fenerbahçe ve Tottenham kontak halinde" ifadelerini kullandı.

BEKLEYİP GÖRECEĞİZ

Janssen'in sahalara ne zaman döneceğine ilişkin net bir tarih vermesinin mümkün olmadığını kaydeden menajer, "Şu anda bir tarih vermek mantıklı değil. Bu sadece gereksiz baskı yaratır. Gerçekten bekleyeceğiz. Bu sezon sahalara dönmesini umuyoruz" dedi.

PEKİ SAKATLIK SÜRECİNDE NELER YAŞANIYOR

Fenerbahçe'nin Hollandalı golcüsü Vincent Janssen'in sahalara dönüşünü hızlandırmak için yoğun mesai harcanıyor.  Sarı-lacivertlilerin sağlık heyeti, tedavi sürecinin başından bu yana çekilen MR sonuçlarını oyuncunun bonservisini elinde tutan Tottenham ve Hollanda Milli Takımı doktorlarıyla anında paylaşıyor. Oyuncunun tedavisinin nasıl devam etmesi konusunda üçlü konsültasyon yapılıyor.

Janssen'in iki haftada bir düzenli olarak MR'ı çekiliyor. Geçtiğimiz hafta içi çekilen son MR'da, kemik ödeminin halen geçmediği gözlendi. 24 Şubat'ta bir kez daha MR'a girecek ve ayak parmağında iyileşme gözlenirse, saha çalışmalarına start verilecek. Sağlık heyetinin hedefi, Mart ayının başında Janssen'in takımla çalışmalara başlaması yönünde. Oyuncunun sahaya çıkması için hedef ise 17 Mart'taki Galatasaray derbisi... 

Janssen'in sakatlığı için iyileşme süreci 6 hafta ila 3 ay arasında gösteriliyor. Sakatlık çok hassas bir bölgede olduğu için cerrahi müdahale yapılması söz konusu değil.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 1
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
EN ÇOK YORUMLANANLAR
MobilTÜMÜ