Kulübümüz, Şehit ve Gazi yakınlarını ağırladı
Şehit ve gazi yakınlarından oluşan bir grup, Fenerbahçemizin misafiri oldu ve Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turumuza katıldı.
news_image

Kulübümüzün, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gaziler Koordinasyon Birimi’yle yaptığı koordinasyon sonucu, şehit ve gazi yakınlarından oluşan 11 kişilik grup için özel bir stadyum turu düzenlendi. Fenerbahçe Efsanesi ile mutlu bir gün geçirmesi amaçlanan şehit ve gazi yakınları, Fenerbahçe Futbol Takımı Otobüsü ile Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ne getirildi. Konuklar, rehberler eşliğinde soyunma odaları, yönetim ve basın locaları, canlı yayın anlatım odası, yedek kulübesi gibi stadın en merak edilen alanları gezerek Fenerbahçe kültürünü yakından görüp tanıma fırsatını yakaladı ve fotoğraf çektirdi.

Ardından konuklar, Fenerbahçe Müzesi’ni gezdi; burada Fenerbahçe Futbol Takımı'nın kazandığı 28 Türkiye şampiyonluğunun kupaları dahil çeşitli branşlarda alınmış ödülleri inceledi. Kulübümüzün Kurtuluş Savaşı'na destek için silah kaçırma faaliyetlerini anlatan canlandırmaları da ilgiyle takip eden şehit ve gazi yakınları, müze rehberlerinden şanlı Fenerbahçe tarihiyle ilgili bilgiler de edindi. Yaklaşık 1,5 saat süren Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu'nun sonunda konuklara özel hazırlanmış katılım sertifikaları da verildi.

Tur esnasında Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş, konuklarımızla yakından ilgilendi. Danabaş, şehit ve gazi yakınlarını stadımızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını ifade etti. Turun sonunda karşılıklı hediyeler de verildi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın


  •  
  • sfbyorum baloncuk_sol 0
Yorum Yaz
Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

uyeol uyegirisi
MobilTÜMÜ